Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Sanal Ofiste Ortak Çalışma Alanı ile Refah Düzeyini Arttırın

Son zamanlarda çağdaş şirketler çoğunlukla ortak çalışma alanı ve isimi verilen sanal ofisler de çalışmayı seçenek ediyor. Bilhassa yatırımcılar ve şirketler için çok değerli olan sanal ofis neden bu kadar ehemmiyetli bugün ondan söz edeceğiz. Ortak çalışma alanı veyahut Sanal Ofis ismi verilen bu ortamlar size tam olarak neler sağlıyor isterseniz buna bakarak başlayalım. İş hayatında profesyonel olarak çalışan kişiler değişik alanlarda olsalar dahi esnek çalışma alanları sayesinde bir araya gelme fırsatı bulurlar. Bu yalnızca bir ortak ofisi kullanmak mananına gelmez bu arada ilerleyen vakitlerde farklı fikir ve bakış açıları ile hızlı yoldan tanışmak mananına da gelir.

Ortak çalışma alanlarının gelecek senelerde da daha yaygın hale gelmesi bekleniyor. Buda çalışma ortamında kalıcılığı sağlanması ve yeni becerilerin keşfedilmesi gibi bir hayli avantaj sağlayacak. Bu alanlar hem görsel olarak çekici olması ile dikkat çekiyor hem de her vakit sizin hizmetinize açık olması ile büyük bir kolaylık sağlıyor. Sanal ofisler aynı zamanda kişinin genel iş yeri tecrübenini geliştirir. Kişiler bu Hazır Ofis sisteminde daha keyifli bir ortam içerisinde ve özgürce çalışmanın tadını çıkarır. bu da şirketlere motivasyon olarak geri döner. Genellikle lüks ve nezih mahallelerde bulunan sanal ofisler, çalışma refahını daha da arttırıyor. Sadece konforlu olması ile değil bu mekanlaraynı zamanda uygun bütçeli olmasıyla da dikkat çekiyor. Şirketinizin kuruluş mertebesinden başlayarak bütün işlerinizi sanal ofisler sayesinde kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

Sanal Ofisin Rahatlığını Hiçbir Ofiste Bulamazsınız

Vergi yasaları uyarınca Türkiye’de bir şirket kuracağınız zaman Yasal Adres göstermek zorundasınız. Resmi adres olarak sanal ofisler kabul ediliyor. Bu da şirket kurmaya karar verenleri ekstra bir giderden kurtarıyor. Sanal ofis kiralama ile ilgili prosedürde oldukça hızlı istiyor. Yapmanız şart olan tek şey kiralama şirketi ile iletişime geçmek ve bir kiralama sözleşmesi imza atmak. Şirketinizin yasal adresi olarak buraya göstermek için de bir kontrat imza atmanız gerekiyor. Sanal ofis sadece şahıs şirketlerinde değil limited ve anonim şirketlerde de resmi adres olarak gösterilebiliyor. Sanal ofis kiralama firmasının size verdiği adresi siz de vergi dairesine resmi adres olarak gösterebiliyor ve şirketinizin açılışını kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız