Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis nedir sorusu ile başlayalım. Bu uygulama kimler tarafından kullanılır sorusuna geçelim sonrasında. İşiniz gereği sürekli olarak ofis kullanma mecburiyeti duymuyorsanız giderlerinizi azaltmak için böyle bir uygulama kullanıyorsunuz. Bilirsiniz home office çalışmalar olabilir. Yaptığınız işten ötürü indoor ofis gereksinimi duymuyor olabilirsiniz. Fakat bugün Türk Ticaret kanunu uyarınca herhangi bir şirket veya firma açmak için adrese ihtiyacınız olur. İşte bu gibi durumlarda sanal ofis kiralama yolunu seçersiniz. Hem uygun fiyatları ile bütçe dostudur. Aynı zamanda kanunlar tarafından da yasal olarak ilan edilmiştir. Sahibi olduğunuz şirketin yazışmalarını sağlayabileceği sabit bir adresinin olması elzemdir. Fakat bugün hiç kullanmadığınız organik bir ofisi kiralamak sizlere maddi açıdan külfet sağlar. Sanal Ofis kiralama işlemi yaparsanız hem belirli bir adrese sahip olursunuz. Aynı zamanda müşterileriniz ile yazışmalarınızı iletişiminizi sağlayacak bir ofise sahip olursunuz.

Sanal Ofis Hizmetleri Nelerdir

Sanal ofis kiralama işlemleri esnasında size ne gibi hizmetler verilir. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen organizasyon sizin için çalışan insanların da var olduğuna bir işarettir. Ofisi sürekli olarak kullanamazsınız. Fakat tarafınıza iletilen kargo telefon ve yazışmalar yanıtlanır. Sizlere dönüş yapılır. Aynı zamanda ön rezervasyon şartı ile toplantı buluşma gibi organizasyonları da bu ofis içerisinde belli limitli günler içerisinde gerçekleştirmenize fırsat tanınır. Sanal ofis nedir sorusu bundan ibarettir.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız