Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Sanal Ofis Ankara Kiralama Yasal mı?

Sanal Ofis Ankara kiralama yasal mı? Bu eofis ne manaya geliyor. Kimler yararlanıyor. Resmi bir şirket açmak için eofis oluşturulması rastgele bir cezai yaptırım ile karşı karşıya kalmamı sağlar mı? Bu sualler o kadar çok sualliyor ki. Aslında müessesesel kimliğini sağlam temeller üzerine oluşturmak isteyenlerin bu sualleri sormaları çok normal. Mesul bir davranış içerisindesiniz ve hep böyle gitmeniz dileği ile. Sanal Ofis uzun müddetler önce tüm Türkiye çapında kullanılmakta olan bir yol. Sanal olması aslında kelime açısından şüpheler getiriyor olabilir. Ama aslında hiç de böyle bir sıkıntı olmadığını anlatalım. Son zamanlarda binlerce şirket veya kuruluş fiziksel ofis alanına sahip olmadan çalışıyor. Böyle şeylere ihtiyaçları yok. Genelde online veyahut freelance olarak çalışan kişiler de fiziksel alana ihtiyaç duymazlar. Home Office çalıştıkları için bunu hanelerinde karşılarlar.

Ankara Sanal Ofis Ne İşe Fayda

Ama biliyorsunuz bugün bir şirket açmak ve müessesesel kimliğe ulaşmak için salt surette iş adresi gerekiyor. Bunu da Eofis Ankara kiralayarak gerçekleştirmek dışında bir tercih yok. Aylık ofis kiraladığınızda hem de ihtiyacınız yokken harcadığınız para içinizi acıtır. Sanal Ofisler ile normal kira ücretlerinden çeyrek ücrete ofis bulabiliyorsunuz. Ayrı olarak bu ofiste ekstra hizmet olarak sekreter hizmeti alabiliyorsunuz. Adresiniz netlikle karşılıksız değil. Burada çalışan ekibimiz çalışmalarınızı yazışmalarınızı ve hem de kargolarınızı dahi yönlendiriyorlar. Uygun ücrete tüm bu hizmetlerden istifade etme bahtına sahip oluyorsunuz. Sanırım Sanal Ofis yasal mı sualinin yanıtını tam olarak aldınız.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız