Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

İŞ VERİMLİLİĞİNİZİ ARTTIRMAK İÇİN SANAL OFİS

İŞ VERİMLİLİĞİNİZİ ARTTIRMAK İÇİN SANAL OFİS

   İş verimliliğinizi arttırmak için sanal ofis kullanmak size çok fazla avantaj sağlar. İşinizi istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman yapabilme imkânı bulacağınız için ve ofis masraflarından kurtulacağınız için işinize daha çok odaklanıp verimliliğinizi arttırma fırsatı yakalayacaksınız. Sanal ofis ile sıfırdan bir ofis için harcayacağınız bir çok masraf olmadan işinize başlayabileceksiniz. Geleneksel bir ofis için harcayacağınız bir çok masraf varken sanal ofiste bu masraflardan kurtulup çok daha ekonomik bir şekilde yasal adres temini yapıp hem işinize daha çok yatırım yapma şansı elde edersiniz hem de masraflardan kurtulacağınız için işinize daha çok odaklanıp verimliliğinizi bu sayede arttırabilirsiniz.

   Sanal ofiste bir fiziksel ofis için vereceğiniz kiradan çok daha uygun ofis kirası verirsiniz. Sözleşmelerimizi 1 yıllık yapıyoruz. Dilerseniz sözleşmenizin süresini uzatma şansınız da oluyor. Yani 1 yıl boyunca yasal adres olarak bizim ofisimizi gösterme imkânı doğuyor size ve fiziksel ofis için vereceğiniz kiradan çok daha ekonomik olacak. Ayrıca fiziksel ofis için depozito ve aidat öderken sanal ofiste bunlardan da kurtulmuş olacaksınız. Geleneksel ofisinizin konumu da dikkate alırsanız göz önünde ve prestijli bir adres sizler için çok daha faydalı olacaktır. Fakat böyle bir adres için ofis kirası da bununla doğru orantılı olarak artacaktır.  Arka sokaklarda bir yer kiralamak zorunda kaldığınızda ise hem müşteri portföyünüz hem de dikkat çekmek açısından sizlere katkısı olmayacaktır.

Prestijli bir görünümde olmayacağınız için bu da sizin iş motivasyonunu düşürür. Ofisinizi de dizaynı içinde özen göstermek gerekir tabi. Ofisinizin dizaynı sizlerin çok daha profesyonel görünmenizde yardımcı olur. Şık ve aynı zamanda konforlu bir tasarım olması gerekir. Sağlığınıza uygun bir şekilde tasarlanmış olması gerekir. Uzun vakitler masa başında oturacağınız bir işiniz varsa bu durum sağlığınızı oldukça etkiler. Bu durumda masanızın ve sandalyenizin buna uygun bir konforda döşenmiş olması gerekir. Ergonomik tasarım bu yüzden sizler için büyük bir önem taşıyor. Bu kadar ayrıntıyı düşünmek yerine sanal ofis sayesinde nerede rahat ediyorsanız orada çalışma imkânı bulacaksınız. Bu durum hem sağlığınız için bir avantaj hem de masraflardan kurtulmuş olacağınız için ekstra bir avantaj sağlayacak.

Geleneksel bir ofis kullanmaya başladığınız da stopaj vergisi ödemeniz gerekir. Kiranızın belli bir oranı kadar stopaj vergisi ödersiniz. Sanal ofiste ise stopaj vergisi ödemek zorunda kalmayacaksınız. Stopaj vergisi ödemeyeceğiniz için bu durum yine sizlerin kârına olacaktır. Ofis kiraladıktan sonrası için ise yine masraflardan kurtulmadan elektrik, su, doğal gaz, wifi, temizlik, mutfak gibi bir çok masraf her ay sizleri zorlayacaktır. Fakat sanal ofiste böyle bir durum söz konusu değildir. Elektrik, su, doğal gaz, wifi, temizlik, mutfak masrafı gibi masraflarınız olmadan evinizde ya da nerde isterseniz orada çalışma fırsatı bulacaksınız.

  Sanal ofis kullanan müşterilerimize özel hazır ofis ve toplantı odalarımız mevcuttur. Yani ofise ihtiyacınız olduğunda ya da toplantınız olduğunda sizlere özel odalarımızı hazırlıyoruz. 6 ve 12 kişilik toplantı odalarımızla sizlere şık ve konforlu bir ofis imkânı sunuyoruz. Hem ofis masraflarından kurtulup hem de ofise ihtiyacınız olduğunda biz bu ihtiyacınızı karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Misafirleriniz ya da müşterileriniz geldiğinde girişte personelimiz güler yüzle ve profesyonel karşılanır. Sınırsız çay, kahve ve ikramlık servisimiz de mevcuttur. Böylece mahcup olmadan ve müşteri kaybetmeden çok daha profesyonel bir şekilde işlerinizi yürütebileceksiniz. Bu da iş motivasyonunuzu ve verimliliğinizi doğrudan etkileyecektir.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız