Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait.

Etiket arşivi

Geleneksel Ofis Yerine Geçen Sanal Ofis Kavramı

Geleneksel Ofis Yerine Geçen Sanal Ofis Kavramı

Geleneksel ofis anlayışında patronların istediği şekilde tasarlanan çalışma alanları, bu günlerde bir değişime tanıklık ediyor. Ofisler arası görsel bağlantı, ortak sosyal yaşam alanlarının iş gelişimine ve çalışan bağlılığına katkıları bir gerçek olarak değerlendirilmeye başlandı. Artık bugün yeni nesil ofis ortamlarında, ofis alanındaki sosyal yaşam kurgusu ve birimler arasındaki ilişkilere daha fazla önem verilmekte. Bu iş ve yaşam alanlarını iç içe getiren ofis anlayışı, alışılmış ofislere göre çalışanlar açısından da önemli motivasyonlar sağlıyor. Ortak kullanıldığı alanlar arasında bulunan bahçe katları gün içerisindeki yorgunluk ve durağanlığı giderici bir aktivasyonu getiriyor.

Geleneksel ile modernin her alanda karşılaştığı bir zamandan geçerken, gelin alışılmış ofis ve yeni nesil ofis kavramlarını yakından inceleyelim. Uzun bir zamandır iş yaşamında yer edinen yeni nesil ofis kavramı neleri kapsıyor? Geleneksel ofislerin suyu mu çıktı?

Toplumumuz genel itibari ile geleneklerimize bağlı insanlardan oluşuyor. Aslında milletlerin kültürleri de geleneklerine bağlılığı nispetinde oluşuyor da denilebilir. Bayramlarda el öpmeye gitmek, bizim toplumun yazılı olmayan ama asla vazgeçilmez bir geleneğidir. Bu da her bir ferdin toplum içerisindeki kültürel gelişmesine yardımcı olur.

Geleneklere bağlılık onlardan vazgeçmeyi de zorlaştırıyor. Bu bir bayram gezmesi olabileceği gibi bir işyeri de olabiliyor. İşte alışılmış ofis dediğimiz şey de eksiksiz olarak bu alışkanlıklarla kurulmuş olan ve çalışan iş yerleridir. Ancak küreselleşen dünya, kendine yeni alanlar açmakta ve geleneklere de savaş açmaktadır. Kendisine yer bulabilmek için eski alışkanlıkların değişmesini öngörmektedir. Burada gelenek ya da modernizmi savunmak yerine neyi nasıl değerlendireceğimize bakmamız gerekecek.

Geleneksel bir ofis anlayışla yeni sanal ofis anlayışı arasındaki farklar nelerdir? Hangisi fayda/maliyet açısından öne çıkıyor. Yeni nesil ofis ortamlarında çalıştığım zaman ne kaybederim ya da ne kazanırım? Geleneksel bir ofiste çalışmaya devam edersem kazancım ve kaybım neler olacaktır?

Bir iş insanı önce bunları değerlendirmek durumundadır. Bu değerlendirmeyi yapmadan önce de kendine ne lazım olduğunu maddeler şeklinde belirlemeli ve bu maddelere hangisi uygunsa ona göre davranmalıdır.

Yeni nesil ofisler

geleneksel ofisAdı üzerinde yeni nesil ofis. Hitap ettiği öncelikli kitle yeni girişimciler, çünkü bu değişim onlar için esasında bir başlangıç. İş hayatına yeni atılan genç girişimciler alışılmış ofis anlayışla hiç karşılaşmadan yeni nesil ofislerle tanıştıklarında önyargılardan uzak bir biçimde hareket ederek tercihlerini ihtiyaçlara göre belirleyebiliyor. İş dünyasına yeni atılan birisi için de düşük maliyetler tabi ki çok önemli. Prestijli bir lokasyondaki uygun fiyatla kiralanabilen ofisler, cazip bir hal alıyor.

Geleneksel ofis anlayışında metrekare / kişi sayısı gibi bir verimlilik hesabı gerçekleştirilirken, yeni nesil ofis anlayışında ofis verimliliği, içerdiği sosyal imkânlar, teknoloji, sosyalleşme, eğlence ve spor tesislerinin bütünü bulunuyor. Bugün dünyanın en büyük şirketlerinin merkez ofisleri bu anlayış ile hazırlanıyor. İçinde sosyal hayata dair her şeyi barındıran bir kampüs gibi hazırlanan ofis ortamlarında, çalışanların verimini artırmak için bütün ayrıntılar düşünülüyor.

Y Kuşağı ve yeni nesil ofisler

Y kuşağının önem vermiş olduğu yeni nesil ofisler, ofis kültüründeki önemli değişikliklerin giderek kabul göreceğini gösteriyor. Geçmişten geleceğe doğru değişen dünyada, değişim hızı seneler geçtikçe artıyor. Ofisler de bu değişim içinde ayrı bir noktaya evriliyor. Çağdaş ihtiyaçlara uygun olarak beklentilerin değiştiğini fark eden girişimciler tarafından hayata geçirilen yeni nesil ofisler, Y kuşağı tarafından benimseniyor.

İş yapma biçimlerinin değiştiği, değişen teknoloji ve yeni kuşakların beklentilerinin de bu değişimden etkilendiği çağımızda ofislerin tasarımından tutun da içerisindeki sosyal yaşam alanlarına kadar her şey yeniye ayak uydurmak mecburiyetinde…

Sosyal yaşam öne çıkıyor

 

Sanal Ofis Kiralama Güvenilir mi?

Sanal ofis kiralama güvenilir mi şeklindeki sorular bence anlayış ile karşılanmalı. Pek çoğunuzun kafasında güven ve yasalar konusunda soru işaretleri bulunması normal. Şahsen ben de Sanal Ofis ya da Eofis olarak isimlendirilen bu hizmetin içeriğini bilmesem bana havada bir beyan gibi dururdu. Yasal konulardan giriş yapıp sizleri rahatlatmak istiyorum. 2020 itibari ile eofis kullanan firmalar sayısı iki bini aşmış durumda. Hepsi de Türk Ticaret Kanunu yasalarına göre değerlendirildi ve onaylarını aldılar. Vergi dairesi yoklama memuru tarafından da şirket kurmak için gerekli evrak ve adrese sahip oldukları için kendilerine onay verildi. Yasal kısmına gelecek olursak her şey yasalara uygun ilerliyor. Eofis kiralama yasaldır. Örneklerin giderek artması buna en güzel cevap olarak verilebilir.

Güvenilir Sanal Ofis Kiralama Şirketleri

Günümüzde eofis kiralama işlerine bu kadar talep olması doğal olarak kiralama hizmeti veren şirketlerin de iştahını kabartmakta. Son zamanlarda bir mantar gibi türeyen her şirketin sizlerin ihtiyaçlarına uygun hareket ettiğini söyleyemeyiz. Benim sizlere tavsiyem görüşme yaptığınız firmalara kesinlikle referans sorun. Sizlerle kim çalışıyor sorusunu yöneltin. Bir de ofisi ve kompleks yapılarını mutlaka gidip yerinde görün. Sanal ofis güvenilir mi sorusunun yanıtı budur.

Daima Hazır Ofis Ankara Hizmetimizden Faydalanın

Hazır olarak kullanım sağlayacağınız ofis hizmetini mi istiyorsunuz? O halde bu konuda destek alabileceğinizi belirtmeliyiz. Günümüzde çoğu iş sahibinin ofis ihtiyacı bulunmaktadır. Fakat ofis tercihinde bulunmak oldukça zorlu ve maliyetli bir iş olduğu için çoğu kişi bu konuya tereddüt içerisinde yanaşmaktadır. Fakat Hazır Ofis Ankara olarak sizlere bu konuda sunmakta olduğumuz hizmetimiz ile birlikte artık bu duruma son verebilirsiniz. Çünkü isteklerinize göre seçimlerinizin gerçekleştirileceği ofis seçeneklerimizi sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yıllardır bu alandayız ve sizlere de hizmetlerimizi sağlamaktayız. En uygun hizmetlerin olacağı ve ideal bir ofis tercihinde bulunabileceğimizi belirtmekte de fayda var.

Ne tarzda bir ofis istiyorsanız buna uygun seçenekler sizler için sunulacaktır. Aynı zamanda merkezi konumu ve kolay ulaşılabilir olması bakımından da oldukça avantajlı olacaktır. Böylelikle ekstra giderleriniz olmayacağı gibi ofis arama derdine de son vereceksiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve Hazır Ofis Ankara seçimini de burada gerçekleştirebilirsiniz. Dekoratif ve aynı zamanda amaca yönelik olması da bu ofisleri tercih edilebilir kılan önemli özelliklerinden birisidir. Siz de bu hususta problem yaşamayacak ve profesyonel bir çözüme de kavuşacaksınız. Bunun için de firmamız aracılığıyla iletişime geçmeniz, sonrasında da en uygun hizmetleri almanız bir hayli önemli ve bir o kadar da uygun hale gelecektir denilse fayda var. Çünkü burada sizlere en uygun hizmetleri de sunmaktayız.

Daima Eofis Ankara Hizmetinden Yararlanın

Her daim burada elektronik olarak kullanım sağlayacağınız ofis hizmetinden yararlanmak istemez misiniz? Eğer ki böylesine bir düşünceniz ve fikriniz varsa da en uygun yerlerden birisinde olduğunuzu belirtmekte fayda var. İdeal bir ortam içerisinde en uygun seviye ile birlikte ofis tercihini burada yapabilir ve bu durumdan da memnun kalabilirsiniz. Böylelikle de firmamız ile birlikte Eofis Ankara hizmetini de alabilirsiniz. Ayrıca maliyet bakımından da son derecede uygun olması bunun tercih edilebilirliğini katlamaktadır. Sizlerin de bu husustaki fikirleriniz ve düşünceleriniz de aynı doğrultudaysa o halde direkt olarak hizmetlerimize göz atabilir ve bunlardan isteğinize göre en uygun olanını da tercih edebilirsiniz denilse oldukça ideal hale de gelecektir.

Firmamız yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Dolayısıyla da sizler de bu hususta destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiz. Emin olabilirsiniz ki sizler için sunacağımız hizmetlerimiz bu konuda en uygunu olacağı gibi profesyonel seviyeye de ulaşacaktır. Böylesine güzel bir ortam içerisinde en kaliteli ve uygun hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Uygun Eofis Ankara olarak burada hizmetlerimizi sağlamaktayız. Böylelikle de her ne tarzda bir isteğiniz veyahut böylesine bir düşünceniz bulunuyorsa direkt olarak en uygun hizmetleri de burada kullanabilir ve memnuniyeti de rahatlıkla yaşayabilirsiniz. İdeal bir ortam içerisinde burada en kaliteli hizmetleri de alabilir, bu hususta da memnuniyeti burada yakalayabilirsiniz denilse yeterli olacaktır.

Uygun Fiyatlı Sanal Ofis Ankara Tercihi

Uygun ve aynı zamanda pratik olması sanal kullanımlı ofisleri daha avantajlı hale getirmektedir. Siz de bu konuda profesyonel olarak destek almak isteyebilirsiniz. İnternet üzerinden sanal olarak kullanacağınız ofis seçenekleri de bizim aracılığımızla çok daha uygun ve bir o kadar da pratik hale gelmektedir. Memnun kalacağınız bir ofis tercihini yapmayı isterseniz o halde hemen Sanal Ofis Ankara olarak bu seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiziksel ofislere göre çok daha düşük maliyetli olmasıyla birlikte aynı zamanda fiziksel ofislerden de çok bir farkı olmaması çoğu kişinin dikkatini çekmiş ve bütün ilgi, alakayı da buraya toplamıştır. Siz de bu hususta memnun kalabilir ve en ideal, en uygun seçimleri, tercihleri de burada gerçekleştirebilirsiniz.

İdeale uygun ve bir o kadar da farklı ofis seçeneğini gerçekleştirmeyi isterseniz o halde hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu hususta da firmamız aracılığıyla tercihinizi de yapabileceğinizi belirtmeliyiz. Uygun fiyatlı ofis tercihini yapmayı istiyorsanız o halde bu seçiminiz de Sanal Ofis Ankara olmalıdır. Hem maliyet bakımından tasarruf edeceksiniz hem de zamandan kazanacaksınız. Kısa süre içerisinde sanal kullanımlı ofisiniz de böylelikle kullanıma hazır hale gelecektir. Siz de bu hususta profesyonel desteği almayı isterseniz veyahut böylesi bir fikriniz, düşünceniz varsa o halde hemen tarafımızdan bu konuda en uygununun olmasını sağlayabilir ve memnuniyetinize de burada ulaşabilirsiniz denilse bu konuda da fayda var.

En İdeal Eofis Ankara Seçimleri

Günümüzde ofis tercihleri birbirlerinden oldukça farklı hale gelmektedir. Genellikle fiziksel olarak kullanılmasına karşın her geçen gün gittikçe artan sanal kullanımlı ofisler de oldukça popüler hale gelmektedir. Siz de bu hususta en uygun hizmetleri alabilir ve memnuniyeti de burada yaşayabilirsiniz. İdeale en uygun hizmetlerin alınacağı ve tercihlerin de gerçekleşeceği bir Eofis Ankara seçimini yapabilirsiniz. Bunun için de firmamızdan destek almanız daha önemli haldedir. İdeal ve güzel bir ortam içerisinde bu konuda da destek almak gibi niyetiniz, böylesine bir düşünceniz varsa da o halde firmamızdan bu hizmeti alacağınızı belirtmekte de fayda var. Uygun bir maliyet içerisinde bu hizmeti de firmamız size sunacaktır.

Kaliteli hizmeti almak gibi bir niyetiniz, böylesine bir düşünceniz olabilir. Böylesi fikriniz de bulunuyorsa o halde firmamızdan bu hususta destek alabilirsiniz. Elektronik ofis olarak bilinen ve her daim istenilen herhangi bir yerden yönetilmekte olan bu ofisler sizin için en uygunu olarak nitelendirilmektedir. Siz de bu hususta en uygununu yaşayabilir ve memnun kalabilirsiniz. İdeal bir Eofis Ankara tercihinde de bulunabileceğinizi söylemekte fayda var. Böylesine uygun bir seviye içerisinde ofis tercihini yapabilir ve memnuniyeti de burası aracılığıyla rahatlıkla yaşayabilirsiniz. İdeale en uygun ofis tercihleri de burada yer almaktadır. Çünkü firmamız bu hususta en uygun hizmetleri sizler için burada sağlamakta ve en idealini belirtmektedir.

Her Daim Sanal Ofis Ankara Hizmetinizde

Her daim rahatlıkla kullanım sağlayacağınız bir ofis mi istiyorsunuz? Bunun için size tavsiyemiz sanal olarak kullanım sağlayacağınız ofisi seçmeniz olacaktır. Her daim istediğiniz düzeyde bir kullanım sağlanacağını belirtmenin yanı sıra aynı zamanda ideal olması da bilinmektedir. Böylelikle de Sanal Ofis Ankara hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Avantajları bakımından normal, fiziksel ofise göre daha uygun olması da çok önemlidir. Siz de bu hususta profesyonel bir destek alabilir, bu konuda da memnun kalabilirsiniz. İdeal, uygun bir ofis tercihinde bulunmayı istiyorsanız o halde hemen ekonomik ve daha pratik olacak sanal ofis seçimini yapabilirsiniz. Hiç şüphesiz aynı işlemleri bu ofis ile birlikte yapabileceğinizi belirtmekte de fayda vardır.

Uygun bir seçim yapmak için ilk olarak firmamız ile iletişime geçerek bu konuda da detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylelikle size göre en ideal seçimler de burada sunulacaktır. Her zaman rahatlıkla kullanım sağlayacağınız ofisiniz sizin için en uygunu olacaktır. Böyle ki memnun kalacağınız ve aynı zamanda da problemsiz bir Sanal Ofis Ankara seçimi yapacağınızdan da emin olabilirsiniz. Bu tarzda bir ofis seçimi ve tercihi gerçekleştirmeniz de daima ideal olarak nitelendirilmekte ve memnuniyeti sağlamanız bakımından da bir hayli güzel boyutlara ulaşacaktır. Siz de bu hususta en kaliteli hizmeti tarafımızdan alabilir ve problem yaşamadan rahat bir seviye içerisinde de bu ofis tercihini burası aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır Ofis Ankara Seçiminde Bulunmak

Ofisin hazır ve bu arada kiralık olması çoğu kişi için avantaj konumundadır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi ise hem vakit hem de parasal manada tasarruf etmek içindir. Böylelikle kısa müddet içerisinde kullanıma hazır hale gelen ve kolayca seçenek edilebilecek olan ofisleri sizler de kullanabilir ve tercih edebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu konuda yeterli ve ideal şekilde, en uygun tarzdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için de Kiralık Ofis hizmetini almak, en uygun hizmetlerden de yararlanmak yeterli bir öğe olarak bilinmektedir. Sizlerin de fikirleriniz, istekleriniz her ne ise buna uygun şekilde hareket faktörün, ideal tarzda olmasını sağlamanın büyük bir ehemmiyeti bulunmaktadır.

Böylesine bir isteğiniz, bu tarzda bir arzunuz varsa o vakit her daim en uygun şekildeki hizmetleri de burası aracılığıyla alabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki hoşnut kalacağınız tarzdaki bir Hazır Ofis Ankara seçimini yapacaksınız. Böylelikle her daim uygun şekilde, ideal tarzdaki hizmetlerden yararlanmak bu vaziyetten da keyif almak yeterli olacaktır. Sizlerin de isteklerinize göre uygun şekildeki hizmetlerden yararlanmak, bunun da en ideali olmasını sağlamak bu konudaki memnuniyeti kat be kat daha da artıracak, daha da fazla hoşnut kalınmasını sağlayacak bir öğe, vaziyettir. Sizler de buna uygun şekilde kolayca hareket edebilir, bu vaziyetten da keyif alabilirsiniz denilse her vakit yeterli bir öğe olarak bilinecektir diye düşünebilirsiniz.

Aylık Ödemeyi ve Hizmetleri Sen Seç Ankara Hazır Ofis

Kişilerin gereksinimleri değişik olabildiği gibi bu arada şirketlerin de ofis gereksinimleri değişik. Burada altın sual senin neye ihtiyacın var suali. Belki de önceden ofis sahibi olmadın. Bunun için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsun. Hazır Ofis Ankara hizmetlerimiz ile yanında olduğumuzu bilmeni istiyoruz. On seneleri aşkın tecrübenin getirmiş olduğu ofis hizmetlerimizde hayallerinde erişemeyeceğin bir hizmete kavuşacaksın. Birincisi Ankara’nın iş merkezine yakın yerlerde bir lokasyon bulacaksın. Sana yalnızca fiziksel alan kiralama yapmıyoruz. Bu arada ofis alt yapısı ve personel desteği de sağlıyoruz. Şayet tek başına gerçekleştiremeyeceğin bir yük varsa personel desteğimiz ile rahat edebilirsin.

Sınırsız Hizmet ile Hazır Ofis Ankara Kiralama

Senin için en teknolojik ve sıkı alt yapı çözümleri ile bir ofis sahibi yaptık diyelim. Kiralık Ofis Ankara hizmetlerimiz bunlarla bitiyor mu? Elbette bitmiyor. İş kompleksi içerisinde bulunan ofis odanıza bir de sekreter almak gerekli sanırım. Lakin bunun için çok dehşetli bir bütçe gerekiyor son zamanlarda. Hiç telaşlanmana gerek yok. Bugün çoğu şirketin kullandığı yol ile sen de ortak sekreter idareye geçebilirsin. Hem çok az ödersin hem de işlerin aksamadan sekreter sahibi olursun. Bununla sana sunacağımız temizlik ve ikram hizmetlisi personellerimiz ile yüzlerce kişiyi tek personel aylığı düzeyinde fiyatlar ile çalıştırabilirsin. Etkin çözüm yolları lüks ve kolaycı analiz eder ile tarafımızdan sağlanmaktadır. İletişime geçiniz.

İş Hayatına Başarılı Bir Giriş Yap Ofis Kiralama

İş hayatına başarılı bir giriş yapmak ehemmiyetlidir. Ancak kalıcı olmak için etrafınıza de yeterli güveni vermek gerekir. Bunun en ehemmiyetli koşullarından bir tanesi de Hazır Ofis Ankara hizmetlerimizden istifade etmeniz. Bir iştesiniz artık. Profesyonel iş hayatının getirdiği tüm gereklilikleri yerine getirmeniz gerekiyor. Küçük işletme tarzından uzaklaşmanız da hayati bir ehemmiyete sahip. İlk iş ne olurdu. Elbette şirketinize ait bir ofise ihtiyacınız olacak. Ancak bu işlerde yenisiniz. Nelerin ihtiyaç duyulan olacağına konusunda rastgele bir fikriniz de yok. O vakit Kiralık Ofis Ankara şirketi olarak sanırım bizimle müzakereniz gerekiyor. Sizlere hem lokasyon hem ofis gereklilikleri üzerine geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

Profesyonel Ekibimiz Ofis İhtiyaçlarınıza Hatıranda Cevap Veriyor

Kiralık Ofis Ankara işlemlerinizde bizi yalnızca bir aracı olarak görmeyin. İş kompleksi içerisinde bulunan ve elegant makam odası şeklinde tasarlanan lüks ofislerimizin mutlak mekan olarak değerlendirilmemeli. Büyük ve işinde iyi bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibin bir bölümü iş kompleksinin güvenliğinden sorumlular. Otopark görevlimiz var. Sizi seçkin ve güvende hissettirecek her türlü teferruatı düşünüyoruz. Kompleks ve bürolarımıza 7-24 hizmet veren etkin güvenlik kamerası ağı var. Ayrı olarak ani güç kayıplarında işinizi arka tasarıda bırakmak zorunda kalmıyorsunuz. Jeneratör sistemi ile işleriniz askıda kalmıyor. Sekreter hizmetlerimiz ve bununla birlikte sıcak soğuk ikramlar mutfak olanağı ile bir ofisten fazlasını vaat ediyoruz sizlere.