Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Ofis Alanı Kiralama Aramasında Uyulması Şart olan Kaideler

Sanal Ofis alanı kiralamasında neyin dahil olduğunu ve neyin dahil olmadığını anladığınızdan emin olun. Yalnızca bunun için birinin sözünü almak yeterli değildir bunu unutmayın ve kira kontratını iyice inceleyin. Tüm kararlar kiralamada açıkça belirtilmelidir. Sözgelimi, şayet yardımcı programlar katılmışsa ve ekstra değilse, bu vaziyette sözcük bilgisi açık olmalıdır. Bilhassa önceden geçici bir ofis kiralamamışsanız, bir sene süren anlaşma imza atmak istemezsiniz. Daha büyük bir alana gitmeniz gerekebilir veya şu anki alanınız için finansmanınız olmayabilir. Aylık anlaşmayla daha fazla seçeneğiniz var. Bu vaziyette bu seçeneği kesinlikle değerlendirin. Geçici ofis alanı kiralama sözleşmesinde olabilecek rastgele bir yenileme sözlüğüne dikkat edin. Otomatik olarak uzun vadeli bir yenilemeye kilitlenmek istemezsiniz.

Ya ofis alanında bir şeyler ters giderse? Belki elektrik ya da WiFi’nin onarılması gerekiyor. Bunun sorumlusu kim? Siz misiniz yoksa Kiralık Ofis şirketi mi? Sözleşmede belirtildiğinden emin olun, bu sayede onarım yapmanız gerekirse bunları onarabilirsiniz. Müşterilerle düzenli olarak görüşüyor musunuz? Eğer öyleyse, uzağa dikkatlice bakın ve orada müşterileri ile rahatça tanıştığınızdan emin olun. Görünüm lüks ve profesyonel midir? Müşterileri karşılayacak biri var mı? Unutmayın, ofis alanı sizin bir yansımanızdır, bu yüzden görünüşü müşterilerle konuşacaktır. Gerektiğinde büyümeniz için daha geniş alanlar var mı? Ne vakit personel istihdam faktörüz gerekebileceğini ve daha büyük bir alana ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Kontrat yapmadan önce düşünün. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen öyle.

Kirala Ve Keyfini Çıkar

Artık geçici bir ofis alanı kiralamayı düşündüğünüzde uymanız şart olan kimi kaideleri öğrendiğinize göre, başlamak için hazırsınız. Peki, ne bekliyorsunuz? Size Yasal Adres ve her türlü konforu sağlayan Bu ofislerde çalışmanın tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ofis kiralama işlemleriniz için en kaliteli çözümü sunan firmamıza erişmek ve bizden buluşma almak. Oldukça lüks bir lokasyonda konforlu bir çalışma ortamı bizim çözümlerimizle sizi bekliyor. Kendinize yeni bir çalışma alanı yaratmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Hemen arayın ve bu konfordan istifade etmeye başlayın.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız