Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Aylık Ödemeyi ve Hizmetleri Sen Seç Ankara Hazır Ofis

Kişilerin gereksinimleri değişik olabildiği gibi bu arada şirketlerin de ofis gereksinimleri değişik. Burada altın sual senin neye ihtiyacın var suali. Belki de önceden ofis sahibi olmadın. Bunun için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsun. Hazır Ofis Ankara hizmetlerimiz ile yanında olduğumuzu bilmeni istiyoruz. On seneleri aşkın tecrübenin getirmiş olduğu ofis hizmetlerimizde hayallerinde erişemeyeceğin bir hizmete kavuşacaksın. Birincisi Ankara’nın iş merkezine yakın yerlerde bir lokasyon bulacaksın. Sana yalnızca fiziksel alan kiralama yapmıyoruz. Bu arada ofis alt yapısı ve personel desteği de sağlıyoruz. Şayet tek başına gerçekleştiremeyeceğin bir yük varsa personel desteğimiz ile rahat edebilirsin.

Sınırsız Hizmet ile Hazır Ofis Ankara Kiralama

Senin için en teknolojik ve sıkı alt yapı çözümleri ile bir ofis sahibi yaptık diyelim. Kiralık Ofis Ankara hizmetlerimiz bunlarla bitiyor mu? Elbette bitmiyor. İş kompleksi içerisinde bulunan ofis odanıza bir de sekreter almak gerekli sanırım. Lakin bunun için çok dehşetli bir bütçe gerekiyor son zamanlarda. Hiç telaşlanmana gerek yok. Bugün çoğu şirketin kullandığı yol ile sen de ortak sekreter idareye geçebilirsin. Hem çok az ödersin hem de işlerin aksamadan sekreter sahibi olursun. Bununla sana sunacağımız temizlik ve ikram hizmetlisi personellerimiz ile yüzlerce kişiyi tek personel aylığı düzeyinde fiyatlar ile çalıştırabilirsin. Etkin çözüm yolları lüks ve kolaycı analiz eder ile tarafımızdan sağlanmaktadır. İletişime geçiniz.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız