Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Ankara Sanal Ofis Ücret ve Hizmetleri

İş kurmak için neler gerekir? Aslında bu meselenin cevabı Sanal Ofis Ankara ihtiyacınızın en büyük nedenlerinden birisidir. Biliyorsunuz bugün resmi kaideler çerçevesinde müesseseleşme gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için de en azından müessese merkezi olarak verebileceğiniz ofis adresi ihtiyacı duyuyorsunuz. Sanal Ofislerin gün geçtikçe bir ihtiyaç haline gelmesi de bu yüzden. İşiniz gereği fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmadığını düşünelim. Sırf resmi ihtiyaçtan dolayı Ankara kiralık ofis bakmak da istemiyorsunuz. İşte o vakit eofis veyahut diğer bilinen isimi ile sanal ofis kiralama ihtiyacınız doğuyor. Eofis kiralama ücretleri ile ilgili konuşalım. Rastgele bir fiziksel kullanım yapmadığınız için fiyatlar oldukça uygun. Normal bir ofis kiralama bedelinin yarı ücretine hem de çeyrek ücretine eofis Ankara kiralama işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eofis Kiralama Hizmetleri İçerisinde Sizlere Neler Sunuyoruz

Sizlere evvela resmi adres veriyoruz. Kaldı ki bu özellik ile resmi şirket statüsü kazanıyorsunuz. Bunun dışında Sanal Ofis Ankara kiraladım ve yalnızca adres ile mi hudutlu kalacak suali var. Hayır. Adresinize gelen her türlü bildirim ve posta ekibimiz tarafından alınıyor. Sizlere eriştirilmesi için iletişim bilgilerinizden günün her saati bilgi veriliyor. Gelen bildirimlerden hatıranda haberdar oluyorsunuz. Son olarak Sanal Ofis kiraladığınız vakit sekreterya hizmetlerimizden de istifade edebilirsiniz. Size ve şirketinize özel telefon numarası ile üstelik. Teferruatlar için arayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizleri bekliyoruz.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız