Balgat Tekstilciler Cad.

Yapım İş Merkezi No:35/14 Çankaya-Ankara

E-Posta Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmrtesi: 09:30 ile 19:00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Ankara Eofis Kiralama Neden Gereklidir

Son günlerde Eofis Ankara kiralama üzerine pek çok soru soruluyor. Biz de Eofis kiralama hizmetlerimizden bahsedeceğiz. Neden gereklidir? Nasıl kiralanır ? Bu ofisleri kiraladığınız zaman ne gibi hizmetlerden yararlanırsınız? Hepsini en ince ayrıntılarına kadar sunalım. Freelance mi çalışıyorsunuz. Fakat şirketleşme yöneliminiz de var. Bazı işleriniz için sabit adres gerekiyor. Telaş etmenize gerek yok. Eofis tam da bu işler için kurulmuş olan hizmettir. Sizlere gerçek ve resmi bir adres verilir. Bu adres tamamen ofis ve ofisin adresidir aynı zamanda. Herhangi bir oynama ve naylon adres değil.

Eofis Bütçenize Yardımcı Olur

Eofis Ankara ile kiralık sabit ofis arasındaki sadece bir fark var. Ofisi aktif olarak kullanmazsınız. Fakat kendi adresiniz gibi kimi hizmetlerden yararlanırsınız. Mesela iş yaptıklarınıza verdiğiniz ofis adresini ziyaret etmek istediler. Siz ve profesyonel ekibimiz hızlı bir şekilde hazırlanır. Misafirler ofiste bir ağırlama yolu ile karşılanır. Ofisimizdeki toplantı odalarını günlük ve saatlik olarak kullanmanıza müsaade edilir. Ya da ofise herhangi bir posta ve kargo mu gelecek? Hiç telaş etmenize gerek yok. Ofis ekibimiz anlık bilgilendirme ile adınıza gönderilen kargoları ve postaları sizlere haber vereceklerdir. Gün sonu ise gerek bunların size ulaştırılması gerek ise sizin almanız sağlanacaktır. Bütçeden kısın. Gereksiz ayrıntıları hayatınıza katmaktan vazgeçin. Kıt kaynakların etkin kullanımı ile sizler de uygun fiyatlı Eofis, Sanal Ofis uygulamalarımız için bizi arayabilirsiniz.

sanalofis

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız